ديدار رويانيان با جادوگر ايران دور از چشم رسانه‌ها

ديدار رويانيان با جادوگر ايران دور از چشم رسانه‌ها

ديدار رويانيان با جادوگر ايران دور از چشم رسانه‌ها

جادوگر ايران به پرسپوليس بر ميگردد

ضامن نيوز به نقل از خبرنگاران حاضر در محل، اين ضيافت شام گويا پرسپوليسي ها تدارك ديده بودن در رستوراني حوالي منطقه شيخ بهايي تهران مهمانان مختلف از همه رشته هاو قشرها چون: هنرمندان و پيشکسوتان هم حضور داشتند.

بعد از مهماني بزرگ محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس گفت: از ابتدا هیچ مشکلی با علی کریمی نداشتم و او را دوست دارم. کریمی بازیکن بزرگی است و با صحبتهایی که انجام شده به زودی او به تیم پرسپولیس باز می گردد.

وی در ادامه گفت: هدف من، علی کریمی و سایر بازیکنان پرسپولیس سربلندی این تیم و بازگشت پرسپولیس به روزهای اوج است و می خواهیم دست در دست هم پرسپولیس واقعی و بزرگ را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

علی کریمی نیز در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: مراسم جشنی که برپا شده بود بسیار مناسب بود و خوشحالم از اینکه امشب توانستم بسیاری از بزرگان پرسپولیس را در کنار هم ببینم؛ امیدوارم روزی این بزرگان که جزء ارکان باشگاه پرسپولیس هستند در این باشگاه در کنار هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنند.و همچنين گفت: پرسپولیس به حضور این پیشکسوتان نیاز دارد و آنها هستند که زمینه ساز موفقیت تیم می شوند. آنها سرمایه های پرسپولیس هستند و ما هرچه داریم از پیشکسوتان است و از اینکه امشب در کنار آنها بودم احساس افتخار می کنم.

شایان ذکر است در این جلسه رویانیان با علی کریمی در خصوص بازگشتش به تیم پرسپولیس صحبت کرد و مقرر شد پس از بازی پرسپولیس و پیکان صحبتهای نهایی در این خصوص انجام شود، اما شنیده ها حاکی از آن است که بازگشت جادوگر شماره 8 به تیم پرسپولیس تقریبا قطعی شده است.

یک دیدگاه برای “ديدار رويانيان با جادوگر ايران دور از چشم رسانه‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *