قضاوت شما!از عکس جنجالی آقای احمدی نژاد با مادر چاوز 2013

قضاوت شما!از عکس جنجالی آقای احمدی نژاد با مادر چاوز 2013

قضاوت شما!از عکس جنجالی آقای احمدی نژاد با مادر چاوز 2013

ضامن نیوز zamennews.ir

در خبر قبلی عکسهایی از مراسم خاکسپاری هوگو چاوز و حضور اقای احمدی نژاد در این مراسم برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم!.در عکسهای نمایش داده شده یک عکس همه را به حیرت انداخت آن عکس چیزی نبود مصاحفه اقای احمدی نژاد با مادر چاوز! یعنی این عکس!

مصاحفه اقای احمدی نژاد با مادر چاوز

حال بعد از چند ساعت بررسی معلوم شد که این یک جعل کاملا حرفه ای و فتوشاپی بوده است!

برای بهتر روشن شدن این مسئله به این تصاویر دقت کنید!

مصاحفه اقای احمدی نژاد با مادر چاوز

الف -در عکس شماره یک رئيس جمهور ايران با یکی از حضار که شاید از بستگان هوگو چاوز باشد همدردی می‌کند و در عکس شماره دو با مادر هوگو چاوز همدردی می‌کند.

ب –حال به خطاهای مشهود در مونتاژ و کار فتوشاپی دقت کنید:

ب/1-دست احمدی نژاد و به اصطلاح دست مادر چاوز، همان دست وی با آن مرد است. استخوان‌بندی، رگ‌های بیرون زده، چگونگی قرار گرفتن انگشتان کنار یک‌دیگر، فاصله انگشت‌ها و حتی مقداری که مقدار ناخن احمدی نژاد از دست او بیرون آمده، مقداری از انگشت شصت که در داخل دست وی قرار گرفته و … همه عین هم هست و محال است چنین اتفاقی بیافتد.

ب/2 –عکس دو عکس روی هم منطق شود، معلوم می‌شود که حالت سر احمدی نژاد، میزان خم شدن، با آن که مرد و زن هر دو هم قد هم نیستند و نحوه‌ی قرار گرفتن روی صورت یکی است.

ب/3 –حتی مقدار چین و چروک صورت ناشی از تأثر و حالت لب، خم ابرو و میزان بسته شدن چشم احمدی‌نژاد در هر دو عکس عیناً یکی است.

ب/4 –به دگمه پیراهن شخصی که پشت هر دو نفر ایستاده نگاه کنید. دقیقاً میزان فاصله‌اش با کت احمدی‌نژاد یکی است. مگر می‌شود در حالی که افراد در حرکت هستند و دوربین نیز در حرکت و اصلاً ممکن است هر عکس را عکاسی تهیه کرده باشند، یک نفر در دیدار با دو نفر به یک حالت و یک اندازه بایستند و نفر سوم پشت آنها نیز چنان فاصله‌اش را حفظ کند که به رغم تفاوت زاویه دوربین، حتی یک میلیمتر هم فاصله دگمه‌ی پیراهنش با کت یک نفر دیگر تغییر نکند. با پیچیده‌ترین برنامه‌ریزی‌ها پلیسی، امنیتی، تشریفاتی، عکاسی و … نیز نمی‌توان چنین شرایطی را ایجاد نمود.

ب/5 –اگر به کلاه خاتمی که در گوشه سمت چپ عکس قرار دارد و فاصله آن و … دقت شود، معلوم می‌شود نه تنها احمدی نژاد باید در یک حالت فیکس ایستاده باشد و افراد بیایند در همان حالت دست در دست او قرار داده و با او همدردی کنند، بلکه سایرن نیز باید منجمد شده باشد و هیچ حرکتی در این سالن نکرده باشد. همه باید مجسمه باشند تا چنین حالتی ممکن شود.

ب/6 –عکس فتوشاپی جعلی محل برش عکس برای نزدیک نشان دادن عکس احمدی‌نژاد با آن مرد و نیز دور نشان دادن عکس با به اصطلاح مادر چاوز به وضوح معین می‌گردد.

ب/7 –جاعل فتوشاپی آن قدر عجله داشته که حتی نکرده ابروی آن مرد را که در عکس زیر دماغ احمدی‌نژاد قرار گرفته خوب پاک کند و نیز میزان فاصله لبه‌ یقه‌ی پیراهن نفر پشت سر را کمی تغییر دهد.

8 دیدگاه برای “قضاوت شما!از عکس جنجالی آقای احمدی نژاد با مادر چاوز 2013

 1. فکر میکنم همه امون تو این مدت با این آدمهایی که با کار فوتو شاپ فضای زندگی ماهارو کثیف تر از قبل کردن آشنا شده باشیم
  واقعا حالم از این آدمها بهم میخوره. نمیدونم از تخریب دیگران (چه اون آدم خوب باشه چه بد) چی بهشون میرسه.

  یکی از دوستای من سال قبل پدرش رو که خیلی دوست داشت از دست داد امسال که عروسیش بود عکاسش گفت شرایطی رو فراهم میکنه که بتونه با تلفیق عکس، عکسی روبراش درست کنه که پدرش کنارش ایستاده.
  دوستمم الان اون عکس که با فوتوشاپ درست شده بزرگ کرده و آویزون کرده به دیوار پذیرایی
  چه قدر آدمها متفاوتن نه به اینکه یه نفر یاد یه عزیزی رو برای بازمانده هاش با فوتوشاپ زنده میکنه نه به اینکه یه آدم دیگه اصرار به بردن آبروی اطرافیانش داره (چه این آدمی که آبروش میره خوب باشه چه بد)…

  • گیرم تین عکس واقعی بوده. که چی؟ میخوان بگین انسان حق همدردی با انسان دیگه رو نداره؟ در ضمن آقای مسلم شما هم زیاد آتیشی نشو. نرود میخ آهنی بر سنگ.

 2. گور بدر مخالف احمدی نزاد دورود بر احمدی نزاد دلاور از صف اولیهای نماز جمعه هم بگید که دختر و بسر شان در اروبا نبرد تن به تن با استکبار میکنن

 3. به نظر من نباید به آقای احمدی نژاد خرده گرفت ، هرکس در این شرایط قرار بگیرد مجبور است به احساسات آن مادر داغ دیده احترام بگذارد

 4. وقتی کسی در عمل انجام شده قرار بگیره که دیگه کاری از دستش بر نمیاد به اجبار باید اون کارو به خاطر اینکه نگن ایرانیا چقدر خودشونو میگرن و تکبر دارن باید اینکارو میکرد

  • سلام
   دوست عزیزی که این پست رو توی سایتت قرار دادی اولا مصاحفه اشتباهه و مصافحه درسته
   ثانیا چیزی که ما توی رسانه ملی دیدیم همونی بود که بقیه هم دیدن که آقای احدی نژاد چطوری با مادر چاوز مصافحه کرد
   ثانیا علاقه به شخص یا گروه خاصی نباید باعث بشه که ما حق رو ناحق کنیم و حرف الکی و برداشت شخصی تحویل مردم بدیم
   رابعا ، به فرموده حضرت رسول بدبخت ترین مردم کسیه که آخرتشو به دنیای مردم بفروشه !
   یا علی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *